Mecze na hali Gimnazjum Wielickiego
Sobota 11.00 młodzicy UKS REGIS – STS Wikar Nowy Sącz
Sobota 13.00 chłopcy starsi UKS REGIS - STS Wikar Nowy Sącz
Niedziela 10.00 kadeci UKS REGIS - PM Tarnów
Niedziela 17.00 seniorzy UKS REGIS – MKS Gorlice
Wyjazdy juniorzy do Gorlic na mecz z MKS Gorlice i chłopcy starsi do Krakowa na mecz z Wisłą Kraków
Drużyna seniorów po nienajlepszym występie w Kielcach z liderem III ligi podejmowac będzie u siebie zespół MKS Gorlice. Gorliczanie nie wygrali jeszcze meczu ale na pewno będą chcieli zrewanżować się za porażke z UKS REGIS na swoim terenie. UKS REGIS jest chyba po raz 1 faworytem spotkania co mam nadzieję nie wpłynie na nich negatywnie i mamy wszyscy nadzieję na 3 wygraną zespołu i co ważne 1 na swoim obiekcie na który mamy nadzieje przyjdzie znowu wielu kibiców wielickiej koszykówki.
Juniorzy wyjeżdżają na mecz z MKS Gorlice zespołem zdecydowanie najsłabszym w lidze. Po ostatnim dobrym występie liczymy na jeszcze bardziej zdecydowane zwycięstwo i ogranie się przed najbliższymi ważnymi meczami z Wisłą Kraków i Skawą Wadowice które zadecydują czy jeszcze będzie szansa na walke o najwyższe miejsca w lidze.
Kadeci rozegrają swój mecz z PM Tarnów. Zespól z Tarnowa w ubiegłym sezonie zajął w lidze kadeta młodszego 3 miejsce i na pewno ma ambicje walki o wysokie miejsce w lidze. Po złym początku ostatnia wygrana z Unią Tarnów świadczy o ich wzrastającej formie ale każdy inny wynik niż wygrana co najmniej 30 pkt UKS REGIS będzie niespodzianką.
Zespół młodzików podejmuje STS Nowy Sącz i tu spodziewamy się znowu emocji. Po ostatnich wygranych z Koroną i Niwą mamy jednak nadzieję iż w tym meczu wieliczanie nie dopuszczą do tak nerwowej końcówki i wygrają bardziej zdecydowanie. Zespół z Nowego Sącza w ostatnim meczu pokonał MKS Gorlice na ich terenie ale tylko róznicą 3 pkt i mając 4 porażki znajduje się w środku tabeli młodzików.
Najbardziej zapracowani będą w weekend chłopcy starsi. Debiutujący dopiero młodzi chłopcy zmierzą się w sobotę z STS Nowym Sączem a w niedzielę z głównym faworytem do mistrzostwa w tej kategorii wiekowej zespołu Wisły Kraków. Mamy nadzieje na dobrą postawę naszych najmłodszych liowców i zwycięstwo w choćby 1 meczu z nowosądeczanami. Jednak jest to również trudny rywal który zajął wysokie 3 miejsce w rozgrywkach klas 5 organizowanych przez KOZKosz
Zapraszamy wszystkich na mecze ligowe a szczególnie na niedzielne popołudnie na mecz o 17.00 naszych seniorów




