A+ R A-

DISKUS CUP 2018 zakończony!

 

DISKUS CUP 2018 zakończony

Tytuł Mistrzowski wyjeżdża do Piastowa. Co ciekawe w Piastowie odbywały się przez wiele lat prestiżowe turnieje mini koszykówki. REGIS WIELICZKA był na wszystkich tych turniejach ( przez chyba 8 - 9 lat startując ponad 20 stoma zespołami ( 3-4 kategorie wiekowe) i 2 krotnie wygrywając te turnieje.

Teraz historia w 20 lecie zatoczyła krąg. Brawo Pivot brawo wszystkie zespoły za walkę i atmosferę na turnieju. Podsumowanie już wkrótce dzięki Zibiemu.


Nasz zespół zagrał bardzo ambitnie i walczył z czołowymi zespołami w Polsce. Niestety w grupie i w ćwierćfinale na naszej drodze stanęli finaliści turnieju AZS UJK KIELCE i PIVOT Piastow i nie udało się zająć miejsca blisko podium.

Ale wszyscy zasługują na pochwałę. 7 miejsce w gronie 16 zespołów jest dobrym wynikiem. Najlepszym zawodnikiem zespołu został Antek Pisarski który był wice królem strzelców z ponad 100 pkt A najlepszym obrońcą Antek Filipów. W turnieju w drużynie 2007 ponadto grali Kystian Bzdyl, Jakub Ciapała, Antek Ponisz, Jakub Palonek , Franek Mosur, Jakub Ferenczak, Ignacy Ekiert, Mikołaj Chmielewski , Miłosz Palonek , Mikołaj Widuch.

http://www.skm.basketmania.pl/…/diskus-cup-r-2007-wieliczk…/

 

Turniej odbył się dzięki wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki,
 Powiatu Wielickiego i Gminy Wieliczka

 

Video

Reklama

Sponsorzy