Rządowy Program KLUB 2023

Dobra drużyna PZU !

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY !...

Pierwsza wygrana juniorów w sezonie 2015/2016

W dniu 03.10.2015, w sali Gimnazjum Wielickim odbył się mecz  juniorów pomiędzy UKS REGIS WIELICZKA, a MKK/MDK KIELCE. Koszykarze UKS REGIS WIELICZKA pozostawili wiele zdrowia na parkiecie, grając bardzo agresywnie w obronie. Bardzo dobrze zaprezentowali się pozyskani w tym sezonie w ramach umowy szkoleniowej z KS AGH Kraków Mateusz Pławecki i Krystian Idęć oraz wypożyczony z Wisły Kraków Mateusz Nowacki.  Tylko do połowy spotkania goście z Kielc dotrzymywali kroku gospodarzom stawiając opór. Jednak REGIS prowadził do przerwy 43-27. Druga połowa to już duża przewaga wieliczan i pewne zwycięstwo 90-43