Rządowy Program KLUB 2023

Dobra drużyna PZU !

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY !...

Pierwsza wygrana seniorów w Nowym Roku!

Kolejne wygrane spotkanie zanotowali nasi seniorzy. Tym razem Regis pokonał zespół Skawy Wadowice 80 - 57.

Mecz rozpoczął się od spokojnego prowadzenia wieliczan, którzy efektownymi kontrami kończyli swoje akcje. Skawa nie mogła znaleźć lekarstwa na dobrze grający nasz zespół do połowy spotkania. Tak więc na półmetku Regis prowadził 38 - 21.

Trzecia kwarta to niestety przestój naszego zespołu, który grał bardzo nieskutecznie. Bardzo duża ilość strat i złych decyzji w ataku sprawiło, że tą część meczu wygrał Skawa 27 - 18. Na szczęście doświadczenie i wysokie umiejętności naszych koszykarzy pozwoliły na spokojne zwycięstwo nad niżej notowaną drużyną z Wadowic.

Musimy szybko wyciągnąć pozytywne wnioski z tego meczu i popracować nad utrzymaniem koncentracji od pierwszego do ostatniego gwizdka - powiedział po meczu trener Michał Sarota.

UKS  REGIS  WIELICZKA  -  MKS  SKAWA  WADOWICE     80 - 57   (22-10),(16-11),(18-27),(24-9)

Punkty dla Regisu: Wojciech Gorgoń 19 (3X3,5zb,2as,33min.), Kamil Kolber 15 (4as,33min), Łukasz Pająk 14 (7zb,3as,31min), Dariusz Depta 10 (9zb,3prz,2as,24min), Szymon Kunc 9 (9zb,9as,5prz,28min), Jakub Gąska 6 (2x3,7min), Tomasz Palmowski 4 (6zb,15min), Adrian Palonek 2 (2prz,13min), Jakub Cisek 1 (6min), Bartłomiej Pobocha 0 (3zb,9min).