A+ R A-

Seniorzy zakończyli sezon 3 li...

 

WIELKANOC 2022

Juniorzy kończą sezon 2021/202...

Boże Narodzenie 2021

Wysoka wygrana seniorów z Wisłą Kraków!

 

 

 

Wysokie zwycięstwo seniorów z Wisłą II Kraków!

 

Z bardzo dużą  motywacją i skutecznością rozpoczęli mecz nasi seniorzy z rezerwami Wisły dzisiejszy mecz. Skuteczne akcje Suchodolskiego,  Kurka i Reraka przyniosło nam prowadzenie 25-12 po 1 kwarcie  (wszystkie punkty dla nas zdobyło właśnie to trio).

W drugiej kwarcie zmiennicy nie chcieli być gorsi i grając równie skutecznie i jeszcze lepiej w obronie wyprowadzili nas zespół na prowadzenie 48-18. 2 połowa to trochę słabsza obrona naszej drużyny i bardziej równe spotkanie ( 44-39) jednak wynikało to z rozluźnienia i utrzymujące się ponad 30 pkt przewagi.  Miło było popatrzeć na składne akcje, szybki atak . Trener Dubiel nie musiał motywować nikogo do agresywnej szybkiej gry - każdy wchodzący na boisko chciał udowodnić swoją przydatność w zespole i zasłużyć na jak największą liczbę minut. Niezmiernie ważną rolę  pełnili nasi dwaj doświadczeni seniorzy  którzy w trudniejszych momentach brali ciężar gry na siebie. 

W dzisiejszym meczu przewagę pod koszami stworzyli nasi "2 metrowcy " Fleszar, Kurek ,Rerak na których wiślacy nie mieli odpowiedzi.  W ich drużynie najwięcej kłopotów sprawiał nam mający 2 ligowe doświadczenie Kozyra który raz wjazdami innym razem rzutami za 3 zdobywał punkty dla krakowian. 

Bardzo dobra zmianę co wielce cieszy dał w 2 połowie Windak. Mamy nadzieję iż po okresie słabszej gry wróci jego forma z przed roku gdzie w kilku meczach w lidze seniorów był najaśniejszą postacią naszej młodzieży. Brawo Tomek brawo cały zespół za dobry mecz.


Teraz czekamy na środowy występ juniora starszego przeciwko MKS Gorlice którzy zagrali ostatnio bardzo dobrze z Koroną Kraków przegrywając minimalnie.


Pkt w dzisiejszym spotkaniu zdobyli Suchodolski 21, Rerak 17, Windak 12, Fleszar 9, Przęczek 9, Rybicki 9, Kurek 8, Dybała 3, Gruca 3, Nykaza 1, Jędrzeczyk M, Szostak najwięcej w Wiśle Kraków Kozyra 21. W barwach Wisły wystąpili nasi zawodnicy Ślusarczyk i Tylek wypożyczeni na ten sezon do tego klubu .

 


Ligę seniorów rozgrywamy dzięki wsparciu finansowemu Miasta i Gminy Wieliczka oraz Powiatu Wielickiego
za co serdecznie dziękujemy w imieniu zawodników

 

 

Video

Reklama

Who's Online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Sponsorzy