A+ R A-

Cenna wygrana chłopców starszych z Wisłą Kraków!!!

W minioną niedziele nasi chłopcy starsi odnieśli spektakularne zwycięstwo nad odwiecznym rywalem zza miedzy TS Wisłą Kraków, która jako jedyna zagrażała wieliczanom w zajęciu pierwszego miejsca w tabeli po pierwszej części sezonu.

Mecz rozpoczął się od niespodziewanie łatwego prowadzenia naszego zespołu, który po 7 min. gry prowadził 10 - 0! Pierwsza piątka desygnowana przez trenera Michała Sarotę zdecydowanie górowała nad krakowianami, którzy kompletnie nie mogli sobie poradzić z naszą agresywną obroną. Pierwsza kwarta kończy się więc wynikiem 14 - 4. Druga odsłona to dalsza dominacja nad przeciwnikiem i sukcesywne zwiększanie przewagi nad Wisłą, która już w tej części meczu straciła nadzieję na zwycięstwo, gdyż Regis prowadził do połowy różnicą 20 punktów.

Trzecia kwarta to już kompletny pokaz siły i dominacji Regisu nad Wisłą, efektowne przechwyty, dynamiczne kontry spowodowały, że wieliczanie wygrali tą część spotkania aż 24 - 8! Było więc już pewne, że to Regis będzie prowadził po pierwszej części sezonu nie doznając żadnej porażki. Brawa i gratulacje należą się całej drużynie chłopców, którzy dzięki ciężkiej i wytrwałej pracy na treningach, turniejach i obozach otrzymują teraz nagrodę w postaci zwycięstw. Najwięcej punktów dla Regisu Wieliczka zdobył Krystian Gruca (26pkt.), który w tym dniu był nie do zatrzymania przez wiślaków.

 

UKS  REGIS  WIELICZKA  -  TS  WISŁA  KRAKÓW    71  -  32   (14 - 4),(18 - 8),(24 - 8),(15 - 12)

Punkty dla Regisu:

Krystian Gruca 26 (8zb,5prz), Bartosz Jaglarz 13 (12zb,5as), Tomasz Windak 7 (4prz,4as), Jakub Kołodziej 4, Radosław Stokłosa 4 (6as), Mateusz Spicha 4, Maciej Kozioł 4, Arkadiusz Widuch 4 (3prz), Mateusz Stroński 3 (5zb), Patryk Wojtanowicz 2, Wojciech Kmiecik 0 (8zb,6prz), Piotr Kmiecik 0.

 

Video

Reklama

Sponsorzy