A+ R A-

KADECI A i B wygrywają z MKK Kielce!

 

W minioną sobotę kadeci A i B rozegrali dwumecz z zespołem MKK MDK Kielce. Zarówno pierwszy jak i drugi mecz zakończył się zwycięstwem Regisu Wieliczka.

Jako pierwsi na parkiet wybiegli kadeci B czyli rocznik 2001 i młodsi. Trener Regisu zadecydował, że w tym meczu wystąpią w większości chłopcy urodzeni w 2002 roku czyli młodzicy. Mecz od samego początku układał się po myśli wieliczan, którzy z minuty na minutę powiększali rozmiary zwycięstwa w tym spotkaniu. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Maciej Jędrzejczyk, który był najskuteczniejszym strzelcem Regisu. A cały zespół zyskał kolejne cenne doświadczenie w meczu ze starszymi od siebie zawodnikami.

UKS  REGIS  WIELICZKA  -  MKK MDK KIELCE  89 - 49    (24:11),(21:9),(25:9),(19:20)

 

Po zakończeniu meczu w kategorii kadeta B swój mecz rozegrali starsi zawodnicy Regisu urodzeni w 2001 i 2000 roku. W nagrodę za bardzo dobry występ w porannym meczu szansę dostał również Maciej Jędrzejczyk urodzony w 2002 roku. Spotkanie na początku nie układało się po myśli wieliczan, którzy łatwo tracili punkty po prostych stratach. Na szczęście dużo lepsza i skuteczniejsza była druga kwarta meczu, w której Regis wyszedł na 4 punktowe prowadzenie.

Zdecydowanie najlepsza w wykonaniu wieliczan była trzecia odsłona, w której agresywna obrona i skuteczne kontry sprawiły, że Regis prowadził już 20 punktami. Po bardzo dobrej III kwarcie w szeregi wieliczan wdało się trochę rozluźnienia, ale mimo to wygrywamy zdecydowanie 69 - 51. Ponownie na dużą pochwałę zasłużył najmłodszy w drużynie Regisu Maciej Jędrzejczyk, który był drugi raz w tym dniu najskuteczniejszym zawodnikiem meczu. Pokazał też poprzez swoją grę, że jest ważnym elementem nie tylko drużyny młodzików ale i kadetów.

 

UKS  REGIS  WIELICZKA   -   MKK MDK  KIELCE    69 - 51    (13:14),(26:21),(19:3),(11:13)

 

 

 

Video

Reklama

Sponsorzy