A+ R A-

Kadeci A młodszy zespół zwycięża z Niwą Oświęcim !

Zdecydowane zwycięstwo drugiego zespołu kadetów A Regisu Wieliczka. Tym razem naszym przeciwnikiem był zespół Niwy Oświęcim.

Mimo bardzo słabej i nieskutecznej grze w pierwszej kwarcie wieliczanie po 10 minutach wrócili do swojego poziomu grania. Przegrana pierwsza kwarta na własnym terenie i to z zespołem, który przegrywa ostatecznie z nami różnica 56 punktów to zastanawiający aspekt tego spotkania.

Kolejne trzy odsłony to już tylko bardzo dobra gra Regisu, który przypieczętował swoje kolejne zwycięstwo w tej kategorii wiekowej.


W meczu zabrakło lidera tego zespołu Macieja Jędrzejczyk, który leczy zapalenie płuc. Na wyróżnienie zasługuje w tym meczu przede wszystkim Tomasz Nykaza i Sebastian Ferenczak. Tempa i koncentracji dotrzymywal im co raz lepiej grający Filip Kozioł, który solidnie pracuje na pewne miejsce w drużynie.

UKS REGIS Wieliczka - Niwa Oświęcim 96-40

Punkty dla Regisu: Tomasz Nykaza 36, Sebastian Ferenczak 17, Filip Kozioł 10, Wojciech Jędrzejczyk 7, Damian Dziadoń 7, Oskar Piwnicki 6, Jakub Dyngosz 4, Michał Kłoput 3, Jakub Trzciński 2, Bartłomiej Łokas 2, Przemysław Mądry 2, Maciej Dybała ( kontuzja).

Video

Reklama

Sponsorzy