A+ R A-

Wysoka przegrana w meczu na szczycie ligi kadeta !

Niestety po bardzo słabym spotkaniu z Kadetem Oświęcim doznajemy wysokiej porażki na własnej hali. Jakże inaczej wyglądało to spotkanie w porównaniu choćby z zagranym z zespołem gości na ich hali. Widać było iż chłopcy nie wytrzymali presji tego spotkania i w żadnym elemencie nie byli w stanie nawiązać walki z bardzo dobrze dysponowanym rywalem.

Szczególnie zawiodła nas skuteczność w rzutach z półdystansu i dystansu a mierzący ponad 2 metry center drużyny gości zdominował strefę podkoszową . Najgorzej wyglądał element, na który nie oddziaływuje już przeciwnik a jedynie własna technika i stres czyli rzuty osobiste. Skuteczność nie wiele ponad 20% i nie trafione 20 osobistych całkowicie podcięła zespołowi skrzydła i przyniosła bolesną porażkę 47-72 z Kadetem Oświęcim .

Małym usprawiedliwieniem może być brak jednego z liderów zespołu Maćka Jędrzejczyka jednak to nie jego brak a raczej nie wytrzymanie psychicznie meczu na szczycie było przyczyną naszej wysokiej porażki. Każdemu zespołowi i sportowcowi zdarzają się słabsze mecze i chwile. Ważne by je zostawić za sobą i w nowym wyzwaniu, meczu wyjść jeszcze mocniejszym bogatszym o zdobyte doświadczenia . Bardzo dobrze grający od początku sezonu zespół kadetów już w najbliższym spotkaniu będzie na pewno w znacznie lepszej dyspozycji i postara się udowodnić że ten mecz to tylko chwila słabości.

Punkty w tym meczu zdobyli Gruca 18, Kołodziej 10, Windak 4, Kozioł 4, Nykaza 4, Jędrzejczyk W 4, Rybicki 2, Spicha 1 , Jaglarz, Szostak, Stroński, Staroń,

Video

Reklama

Sponsorzy