A+ R A-

Derby REGISU i kolejny mecz młodzików 2002

Kolejne mecze rozegrała drużyna rocznika 2002. W sobotę w hali Gimnazjum rozegrano po raz drugi w historii derby UKS REGIS. Ponownie zdecydowaną wygraną zanotował zespół rocznika 2001 wykorzystując przewagę którą posiadają zawodnicy o rok starsi. W tak młodych drużynach rok różnicy w szkoleniu i rozwoju fizycznym jest widoczny gołym okiem. Jednak obie drużyny pokazały wiele interesujących akcji i mecz był naprawdę ciekawym widowiskiem. Grali w meczu i zdobywali punkty :

REGIS II Jasica 29, Gruca 19, Windak 15, Kozioł 13, Stokłosa 12, Stroński 6, Górecki 6, Spicha 4, Kmiecik 4, Wojtanowicz 4, Jaglarz 3, Widuch 3

REGIS J,edrzejczyk 11,  Busz 11, Ferenczak 10, Dziadoń 6, Domagała 4, Jędrzejczyk W 3, Dyngosz 2, Buczyński 2, Trzciński 2, Łokas , Baran W , Dybała .

W niedzielę REGIS 2002 rozegrał swoje spotkanie w Nowym Sączu z tamtejszym STS. W meczu tym wieliczanie zagrali w nie najsilniejszym składzie bowiem trenerzy dali odpocząć braciom Jędrzejczykom, Alkowi Buszowi i Jasiowi Buczyńskiemu. Jednak pozostała "12" tka bez problemu zwyciężyła ambitnie grających nowosądeczan. Już do przerwy REGIS prowadził 47 - 13 grając bardzo składnie i zespołowo. Niestety druga połowa w której dostali szansę na więcej minut głownie najmłodsi zawodnicy była już wyrównanym meczem. Jednak wynik spotkania nie był ani przez moment zagrożony i mecz zakończył się wynikiem 79-42 dla wieliczan . Na uwagę zasługuje bardzo fajne wkomponowanie się w zespół naszego nowego zawodnika Damiana Dziadonia który walczył skutecznie pod obiema tablicami zdobywając również 6 punktów oraz skutecznośc Jakuba Trzcińskiego który ustanowił w tym meczu swój rekord punktowy w lidze. W meczu grali zdobywając punkty:

Trzciński 29, Ferenczak 18, Domagała 7 , Dziadoń 6 , Wojciechowski 4, Łokas 4, Dyngosz 4, Siemieniec 3, Dybała 2, Chrzan 2, Baran J, Baran W.

Video

Reklama

Sponsorzy