A+ R A-

Młodzicy pewnie wygrywają z Cracovią Gortat !

 

 

Bardzo zmotywowany rozpoczął mecz nasz zespół z drużyną Cracovii Kraków. W końcu jesteśmy najmłodszym zespołem w lidze ( w dzisiejszym spotkaniu tylko 5 zawodników było z rocznika 2003 - reszta to mlodsze o rok i dwa chlopaki), a goście mieli za sobą starty z czołowymi zespołami Europy w lidze EYBLA, a także we wtorek wygrany mecz ligowy z MUKS 1811 Tarnów w Tarnowie.

Bardzo dobry początek to zasluga naszych doswiadczonych w starszym zespole 2002 Busza i Wojciechowskiego którzy z bardzo dobrą pomocą pozostałych zawodnikow 1 piątki wyprowadzili nasz zespół po 5 minutach na prowadzenie 10-2. Druga piątka podobnie nie pozwalając na wiele pod wlasnym koszem majacym lepsze warunki fizyczne krakowianom dołożyli jeszcze jeden kosz przewagi zaznaczając 1 kwartę wynikiem 18-8.

Druga kwarta to dalej bardzo dobra ofiarna gra w obronie i skutecznie powiększana przewaga. Szczególnie koncowka 1 połowy i ofiarna gra w obronie i skuteczne 3 akcje w ataku "Henia" dały nam prowadzenie do przerwy 37-17. Ważną role odegrała tu też skuteczność w osobistych których wykonujac 16 trafiliśmy 10 a Cracovia wykonując 18 trafiła 3.

Drugą połowę w pierwszych minutach trwała wyrównana gra az do momentu gdy kapitan zespołu Wojciechowski rzutem za trzy dał sygnał do powiększania przewagi. Skuteczni Henio i Karczmarzyk powiekszyli przewagę o kolejne 10 pkt i po trzech prowadzimy już 55-26.

Czwarta kwarta to spokojne utrzymanie przewagi i zdecydowana wygrana 67-34. Mecz został wygrany przede wszystkim bardzo dobrą grą w obronie. W żadnej z kwart nie daliśmy sobie rzucić nawet 10 punktów co jest super wynikiem z ograną i dobrą drużyną jaką jest Cracovia 1906 Szkoła Gortata.

Wszyscy bez wyjątku zasługują w tym meczu na pochwałę za grę w obronie oraz zespołową grę w ataku. Na dużą wzmiankę zasluguje uroczystość urodzinowa KONDZIO i KARMY którzy 14 urodziny obchodzili na boisku po meczu a tort przygotowany przez rodziców wzbudził zachwyt wszystkich obecnych. A prezentem był pewnie wygrany mecz.

Punkty w spotkaniu zdobyli: Ślusarczyk 21, Wojciechowski 16, Karczmarzyk 10, Busz 8, Smagur 3, Woźniak 3, Nowak 2, Bankowicz 2, Siemieniec 2, Nosal , Kozioł, Klimas.

 

Video

Reklama

Sponsorzy