A+ R A-

Komorów 2016!

Najmłodsi koszykarze Regisu Wieliczka w końcowej klasyfikacji turnieju zajmują 6 miejsce!

Tak wysokie miejsce, w tak mocno obsadzonym turnieju i pozostawienie za sobą tak dobrych zespołów jak Nenufar Ełk 7 miejsce ( zwycięzca turnieju w Wieliczce) czy też Trefl Sopot 9 miejsce to wielki sukces wieliczan. Można śmiało powiedzieć, że rośnie kolejna silna drużyna w szeregach naszego Klubu.

Indywidualnie w drugiej Piątce ALL Stars znalazł się Łukasz Siemieniec, a najlepszym zawodnikiem zespołu UKS REGIS Wieliczka został Jan Pisarski. Najmłodszymi zawodnikami turnieju zostali Teo Milićić i nasz Jakub Ciapała.

Patronami turnieju było Ministerstwo Sportu i Turystyki, Powiat Pruszków i Gmina Michałowice, a nagrode dla MVP turnieju ufundował Prezent RP Andrzej Duda.

Więcej informacji na naszej klubowej stronie facebook.

Video

Reklama

Sponsorzy