Turniej o Puchar Rektora AGH

Zwycięstwa na zakończenie turniejów!

Zwycięstwem z gospodarzami turnieju Cracovią Kraków zakończyli swoje mecze młodzi koszykarze rocznika 2005.
W trzecim dniu turnieju wreszcie powróciła skuteczność rzutów ( może to poprzez przyzwyczajenie się już do wysokich koszy).

Chłopcy od początku narzucili swój styl gry uzyskując przewagę 10 pkt po 1-kwarcie. Potem sukcesywnie powiększali przewagę mimo, iż trener dał w równym stopniu pograć całej trzynastce zawodników. Końcowa wygrana 59-22 dała nam w efekcie 2 miejsce w Międzynarodowym Turnieju w Krakowie.

W piątce ALL STARS turnieju znalazł sie Łukasz Siemieniec, a wyróżnienie otrzymał również Mikołaj Wrona. Jednak wszyscy chłopcy zasłużyli na słowa uznania za cały turniej.

W turnieju grali zdobywając punkty: Łukasz Siemieniec 56, Mikołaj Wrona 40, Karol Smagur 31,Jan Pisarski 30, Jan Krupa 26, Maciej Kolaczkowski 21, Igor Jania 12, Maksymilian Wójcik 6, Wiktor Hankus 2, Szymon Gaczoł, Piotr Filipow, Wiktor Szewczyk, Jakub Ciapała.

W ostatnim dniu turnieju w Krakowie nasze zespoły zwycięsko zakończyły swoje mecze. Młodzicy w meczu o 5 miejsce zmierzyli się ponownie z Chromikiem Żary. Mecz od początku ułożył się po naszej myśli i po 3 minutach prowadziliśmy 11-0. Później nie największym nakładem sił kontrolowaliśmy spotkanie utrzymując około 10 pkt przewagę. Końcowe zwycięstwo 44-36 dało nam 5 miejsce w turnieju.

Nadmienić tu należy to, iż przegraliśmy jedynie z oboma finalistami turnieju, którzy byli w naszej grupie. Do piątki ALL STARS wybrany został Michał Ślusarczyk, a w turnieju grali ponadto zasługując na pochwałę:

Piotr Wojciechowski, Aleksander Busz, Michał Karczmarzyk, Konrad Woźniak, Jakub Baran, Wojciech Baran, Karol Nowak, Bartosz Kozioł, Kacper Smagur, Jakub Nosal, Krystian Nowak, Michał Klimas i Franciszek Ciszewski.