Regis I podejmował Wisłę w chłopcach starszych...

W niedzielę zespół rocznika 2002 rozegrał swoje spotkanie w lidze chłopca.

Na hali krakowskiej Wisły rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie grając szczególnie w 2 połowie jak równy z równym ze starszymi o rok przeciwnikami. Mecz rozpoczął się od wyrównanej gry i po 6 minutach tablica wyświetlała wynik 12 -8 dla wiślaków. Niestety pozostałe minuty 1 połowy to wykorzystywanie przede wszystkim przewagi fizycznej gospodarzy którzy górowali na tablicach i ponawiając ataki po swych nawet niecelnych rzutach zdobywali kolejne punkty. Do przerwy REGIS mimo naprawdę ambitnej gry przegrywał 55-17.

Druga połowa to bardzo dobra gra wieliczan, którzy grając bardzo ambitnie i ofiarnie coraz skuteczniej powstrzymywali krakowian sami trafiając częsciej do kosza. 2 połowa to chyba najlepsza w naszym wykonaniu gra i przegrana jedynie 25 - 39. Końcowy wynik 94-43 to wynik różnicy wieku, a nie umiejętności zawodników bowiem w nich nie odbiegaliśmy wiślakom w najmniejszym stopniu.

Najlepiej w naszym zespole tradycyjnie już zagrali Sebastian Ferenczak 15 pkt i Maciej Jędrzejczyk 13. Ambitną grę naszej drużyny najbardziej widać było w akcjach najmłodszego zawodnika zespołu Łukasza Siemieńca, który przechwycił kilka piłek zabierając je m.in najwyższemu zawodnikowi Wisły. Aplaus wszystkich obecnych na sali wzbudził jego rzut na parkiet gdy ratował wychodzącą na aut piłkę.

W meczu wystąpili zdobywając punkty Ferenczak 15, Jędrzejczyk M 13, Busz 8, Trzciński 3, Dyngosz 3, Siemieniec 1, Baran J, Baran W, Wojciechowski, Łokas, Chrzan, Domagała.