A+ R A-

Rekordowa wygrana 209 - 5 UKS REGIS

Kolejny mecz rozegrali w swojej lidze chłopcy. Po zakończeniu ligi młodzików chłopcom zostały już tylko mecze w swojej kategorii wiekowej. Na przeciw nam wystąpiła druga drużyna MUKS 1811 Tarnów która podobnie jak nasz zespól w młodzikach ma zadanie ogrywać się i zbierać doświadczenie na następny sezon bowiem urodzeni są w roczniku 2003. Mimo iż nasz zespół grał  znów bez tak podstawowych zawodników jak Jakub Trzciński, Wojtek Jędrzejczyk czy Kuba Domagała a 4 zawodników było z rocznika 2003 i młodsi przewaga REGIS-u była bardzo widoczna. Goście całkiem nie mogli sobie poradzić z agresywną obroną wieliczan. Już w 19 minucie padł 100 - ny punkt do którego zazwyczaj dąży się w całym spotkaniu. Wieliczanie w pełni skoncentrowani przez cały mecz raz po raz przechwytywali piłkę wyprowadzając szybkie i skuteczne kontrataki. Dzielili się przy tym piłką w czym na szczególna pochwałę zasługuje Jakub Dyngosz który zaliczył kilkanaście asyst. 200 tny punkt co jest jednak bardzo rzadkim wyczynem na koszykarskich parkietach zdobył  Piotr Wojciechowski. Mecz zakończył się wynikiem 209 - 5 a Wieliczanie w każdej z 4 kwart zdobyli tyle punktów ile nieraz nie zdobywa się w całym meczu. ( 53-3,50-0,44-2,57-0). Zdobyczą punktową podzielili się w tym meczu: Jędrzejczyk M 66, Ferenczak 30, Busz 23, Nykaza 22, Dyngosz 19, Baran J 14, Łokas 11, Wojciechowski 10, Dybała 8, Baran W 6. Za tydzień czeka nas teraz wyjazd do Kielc a potem po zgrupowaniu kadry Małopolski na którą dostało powołanie aż 8 naszych zawodników. Po niej czeka nas decydująca faza ligi chłopca i mecze z najmocniejszymi zespołami ligi czyli MUKS 1811 Tarnów i Wisłą Kraków.