zdecydowana wygrana w Kielcach chłopców

Kolejny mecz w lidze chłopca rozegrali chłopcy z rocznika 2002. Długa wyprawa do Kielc zakończyła się bardzo łatwą i wysoką wygraną Wieliczan. Bardzo wyraźna wygrana z zaczynającymi dopiero koszykarską przygodę kielczanami była formalnością. By zmotywować chłopaków do jakichś zadań po wygranej 1 połowie (78 -16) trener Grzegorz Siemieniec w przerwie nakazał zdobycie ponad 20 punktów dwutaktami i rzutem z lewej strony ( słabszej każdego zawodnika ). No i ku lekkiemu zdziwieniu trenera zadanie zostało wykonane (24 pkt) już w trzeciej kwarcie. Niestety w lidze chłopca największym problemem w takich meczach jest ciągła motywacja do pełnej koncentracji, by nie zabrakło jej w meczach z bardziej wymagającymi rywalami. 100 -ny punkt  już w 26 minucie zdobył Piotr Wojciechowski. Cieszy iż wszyscy w tym spotkaniu zdobyli punkty, a aż 7 chłopaków zdobyło ich ponad 10. A przecież tacy czołowi zawodnicy jak Jędrzejczyk Wojtek czy Alek Busz zostali w Wieliczce. Punkty w tym meczu zdobyli Jędrzejczyk M 37, Ferenczak 23, Dyngosz 19, Trzciński 16, Nykaza 14, Domagała 12, Wojciechowski 10, Baran W 8, Dybała 7,Łokas 6, Filipczyk 5, Siemieniec 2