A+ R A-

Kolejny rocznik UKS REGIS najlepszy w Memoriale Smętka w Tarnowie

Dużym sukcesem zakończył się udział drużyny UKS Regis rocznik 2003 w VII Memoriale M.Smętka w Tarnowie. Po wczorajszych dwóch zwycięstwach (z KS Radwan Sport Kraków 78-33 i KS Cracovia 1906 Kraków 59-39) dzisiaj zespół trenera Huberta Sołtysika również wygrał dwa spotkania z gospodarzem turnieju MUKS Unią Tarnów 71-60 oraz STS Wikar Nowy Sącz 60-52 i z kompletem czterech zwycięstw wygrał Tarnowski Turniej! Drugie miejsce zajęła druzyna gospodarzy MUKS Unia Tarnów, trzecie KS Cracovia 1906 Kraków, czwarte STS Wikar, a Piąte KS Radwan Sport Kraków. W pierwszym meczu z Drużyną z Tarnowa chłopcy z Regisu zagrali bardzo dobry, wyrównany mecz, w którym zwyciężyli po rewelacyjnie zagranej czwartej kwarcie, wygranej 27-10!, dzięki bardzo dobrej grze w obronie na całym boisku i skutecznemu atakowi. Wyróżnić należy cały zespół a w szczególności najbardziej doświadczonych Piotrka Wojciechowskiego(20 pkt) i Arona Filipczyka( 17pkt) oraz Konrada Woźniaka (14pkt). W drugim dzisiejszym meczu zawodnicy z Wieliczki zagrali już nieco słabiej ale cały czas kontrolowali wynik, prowadząc od pierwszej do ostatniej kwarty spotkania. Nagrodę MVP drużyny i Turnieju zdobył Piotrek Wojciechowski. W drużynie grali: P. Wojciechowski 55pkt, A.Filipczyk 40, M.Karczmarzyk 32, M. Ślusarczyk 31, J.Baran 31, K.Woźniak 29, B.Kozioł 17, W.Baran 14, K. Smagur 13, A.Główczyk 6, D. Wincencik, F.Ciszewski, M. Słomak.