Wygrana chłopców starszych w Tarnowie!

Ostatni mecz w tym roku rozegrali wieliczanie w lidze chłopca starszego. Do Tarnowa udaliśmy się bez podstawowych zawodników, a szansę gry dostali rezerwowi zawodnicy. Mecz z młodszym zespołem MUKS 1811 Tarnów rozpoczął się od dobrej gry naszego zespołu i wyraźnego prowadzenia do przerwy 48-17. Dekoncentracja i wiele błędów w 3 kwarcie sprawiło, iż bardzo ambitnie walczący tarnowianie grali z nami jak równy z równym mimo młodszego wieku.

Powracająca koncentracja i skuteczność w ataku w 4 kwarcie i jej wygrana 39-17, dała pewne zwycięstwo 102-52 dla UKS REGIS Wieliczka w ostatnim meczu ligowym w tym roku .

Ta drużyna REGISu rozegrała w roku 2015 ponad 100 meczów, a licząc turnieje pewnie około 200 i większość była zwycięska. Mamy nadzieję iż w roku 2016, który już tuż tuż będzie podobnie.

W meczu w wielickim zespole grali zdobywając punkty : Woźniak 22, Baran J 18, Karczmarzyk 16, Ślusarczyk 12, Smagur 11, Kozioł 10, Siemieniec 8, Baran W 2, Wincencik 2, Ciszewski 1, Słomak, Główczyk.