Kolejne zwycięstwo chłopców starszych !

Szóste zwycięstwo z rzędu odnieśli w Lidze Chłopców zawodnicy UKS Regis 2004 i młodsi.

W rozegranym awansem, pierwszym meczu II rundy pokonali dzisiaj, na wyjeździe, zespół MKS Limanowa 88-15! Po dużych kłopotach z chorobami i kontuzjami udało zebrać się pełny skład zawodników, którzy od początku meczu grając dobrze w obronie jak i w ataku osiągnęli sporą przewagę, prowadząc po pierwszej kwarcie już 27-4.

W drugiej kwarcie, wygranej 25-4 gra nie uległa większej zmianie i do połowy prowadziliśmy 52-8. Po przerwie drużyna trenera Sołtysika,kontynuowała dobrą grę w obronie, jednak trochę obniżając skuteczność gry w ataku, przez co drugą połowę wygraliśmy tylko 36-7.

Wszyscy zawodnicy grający w spotkaniu dostali sporo minut gry, a pięciu chłopców z rocznika 2005, mogło przez kilka minut zagrać wspólnie w jednej piątce ze starszymi rywalami. Najlepszymi strzelcami zespołu byli Marcin Bankowicz 25 pkt (12 zbiorek), Alek Busz 21 pkt ,a królem zbiórek okazał się Maciej Kołaczkowski- 16!( 11 pkt) Bardzo cieszy duża ilość asyst i zespołowa gra całej drużyny.

W meczu wystąpili ponad to: Kacper Smagur 10, Kuba Nosal 8, Bartek Kozioł 5, Jan Pisarski 4, Krzyś Dusza 2, Mikołaj Wrona 2 oraz Jan Krupa, Patryk Śliwa i Łukasz Siemieniec.

Nasz zespół, bez porażki jest liderem ligi Chłopca starszego. Teraz na czas ferii, nastąpi przerwa w rozgrywkach, a następny mecz rozegramy 19 lutego z drużyną z Kielc.