Przegrana kadetów B w Tarnowie.

W minioną sobotę kadeci B Regisu Wieliczka rozegrali swój kolejny mecz ligowy. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna MUKS Unia 1811 Tarnów, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała żadnego meczu w tej kategorii.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla wieliczan, którzy po pierwszych 5 minutach prowadzili już 17 - 5! Jak się później okazało niestety był to jedyny w tym meczu bardzo dobry fragment gry Regisu. Kolejne minuty spotkania przebiegały już tylko pod dyktando tarnowian, którzy odrobili straty z pierwszej części meczu i do połowy prowadzili już 47 - 41.

Druga połowa, a w zasadzie III kwarta to najsłabszy fragment gry wieliczan, którzy nie mogli w tym meczu znaleźć odpowiedzi na skuteczną grę Moskala i Jewuły. Dzięki dobrej grze tych zawodników przegrywamy cały mecz 83 - 70.

Nasza drużyna kadetów nie ma ostatnio dobrych dni, słaba skuteczność i złe decyzje na parkiecie powodują, że przegrywamy mecze. Brakuje pewności siebie i przeniesienia nabytych umiejętności na treningu w mecz. Mimo wszystko należy tutaj naszych chłopców mocno pochwalić, gdyż starają się oni poprzez ciężką pracę na treningach poprawić obraz gry i nie załamują rąk. Miejmy nadzieję, że już niedługo ta praca zaowocuje w postaci lepszej gry i zwycięstw w poszczególnych spotkaniach.

MUKS 1811 UNIA TARNÓW   -   UKS REGIS  WIELICZKA      83  -  70   (21:21),(26:20),(23:15),(13:14)

Punkty dla Regisu: Krystian Gruca 12, Tomasz Windak 11. Maciej Kozioł 11, Jakub Dyngosz 10, Bartosz Jaglarz 6, Jakub Kołodziej 5, Julian Ciszewski 5, Mikołaj Staroń 3, Bartłomiej Łokas 3, Radosław Stokłosa 2, Jakub Rybicki 1, Michał Górecki 1.