Kadeci rocznik 2001 wygrywają z Koroną Kraków!

Po udanej sobocie i dwóch wygranych naszych zespołów w lidze juniorów i młodzików w pierwszym niedzielnym spotkaniu nasz pierwszy zespołów kadetów podejmował Koronę Kraków.

Jaki potencjał tkwi w tym zespole pokazała 1 kwarta spotkania. Agresywna zespołowa obrona, szybkie akcje w ataku
i trzy celne trójki lidera zespołu Tomka Windaka dało prowadzenie 28-4 i praktycznie rozstrzygnęło ten pojedynek.

W pozostałych kwartach grając już swobodnie utrzymywana była 30 punktowa nasza przewaga. Niestety in minus zapisać trochę brak motywacji do wyższej wygranej i duża dekoncentracja w pozostałych fragmentach gry. Z mocniejszymi rywalami taka gra może zakończyć się źle.

W meczu punkty zdobyli: Tomasz Windak 26, Krystian Gruca 19, Jakub Kołodziej 13, Jakub Rybicki 10, Kozioł Maciej 6, Bartosz Jaglarz 2, Gabriel Szostak, Michał Górecki, Julian Ciszewski, Radosław Stokłosa, Mikołaj Staroń.