Najmłodsi koszykarze REGISU zajęli 4 miejsce w turnieju w Ostrowie Wielkopolskim.

W dniach 17-19 maja drużyna dziesięciolatków ( rocznik 2003 i młodsi) uczestniczyła w turnieju mini koszykówki organizowanym przez Stal Ostrów Wielkopolski.

Niewiele klubów szkoli w tym wieku koszykarzy i w turnieju uczestniczyły kluby które w Polsce prowadzą to szkolenie w sposób systemowy i ciągły. Wieliczanie rozegrali na turnieju 5 spotkań w żadnym nie odbiegając umiejętnościami rywalom. W tym wieku liczyło się też szczęście i dyspozycja chwili. REGIS  w pierwszym meczu spotkał się z drużyną Basket Team Opalenica przegrywając 25-45. Następnie wieliczanie spotkali się z gospodarzami turnieju Stal Ostrów Wielkopolski który później okazał się zwycięscą turnieju. Przez 3,5 kwarty trwała zacięta walka i z nieznaczną przewagą gospodarzy którzy prowadzili po 3 kwartach 42-37. Końcówka to jednak lepsza gra zdopingowanych przez gospodarzy ostrowian i zwycięstwo 62-43. W każdym następnym spotkaniu widać było coraz lepszą grę wieliczan dla których był to 1 tak poważny turniej w życiu. W trzecim spotkaniu REGIS  zmierzył się z Piątka Ostrów Wielkopolski i zwyciężył zdecydowanie 61 -34. W ostatnim dniu turnieju przeciwnikiem małopolskich koszykarzy był Sląsk Wrocław i TKM Włocławek. Z wrocławianami mecz stał na bardzo wysokim poziomie choć rozpoczął się wręcz tragicznie od prowadzenia Śląska 22-1. Jednak chłopcy nie załamali się tylko powoli odrabiali straty by w połowie 4 kwarty przegrywać 33-36. Jednak znowu w końcówce brakło doświadczenia i chyba sił i REGIS uległ Śląskowi 47 – 36. W ostatnim spotkaniu wieliczanie rozegrali najlepsze spotkanie turnieju zwyciężając TKM Włocławek 54-49 plasując się ostatecznie na 4 miejscu w turnieju. Wyróżnienia w turnieju otrzymali Tomasz Kwieciński który  został wybrany do piątki ALL STARS oraz najmłodszy zawodnik turnieju Łukasz  Siemieniec który mimo iż ma dopiero 8 lat był wyróżniającym się zawodnikiem drużyny i zdobył w całym turnieju 27 punktów. Poza tym na duże wyróżnienie zasłużyli Piotr Wojciechowski i Aleksander Busz. Skład zespołu UKS REGIS Wieliczka który uczestniczył w turnieju w Ostrowie pod kierunkiem trenera Grzegorza Siemieńca to: Piotr Wojciechowski 50 pkt, Tomasz Kwieciński 85 pkt, Aleksander Busz 42 , Łukasz Siemieniec 27, Kacper Smagur 8, Wojciech Baran 6, Jakub Baran 2, Dominik Thomas 6, Sebastian Socholik 6, Aron Filipczyk, Dorian Wincencik,