A+ R A-

Młodzicy przegrywają z Wisłą Kraków

W minioną sobotę Nasi młodzicy przegrali drugi mecz w tej kategorii. Tym razem przeciwnikiem Regisu była Krakowska Wisła, która w swoich szeregach ma chłopców urodzonych w 2000 roku. Wieliczanie są drużyną młodszą o rok więc i o ten okres czasu krócej trenują koszykówkę.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia Wisły, która szczególnie poprzez szybki atak uciekała wieliczanom. Pierwsza kwarta kończy się wynikiem 6 -27. W drugiej odsłonie Regis zagrał zdecydowanie lepiej co można uznać za duży sukces, gdyż na tym poziomie wiekowym rok różnicy to bardzo dużo.

Kolejne kwarty to dalej popisowa gra Wiślaków, którzy wygrali ten mecz zdecydowanie różnicą 58 punktów.

Mimo wyniku jaki widniał po ostatnim gwizdku, jestem z chłopców bardzo zadowolony, chłopcy zagrali najlepiej jak potrafią na ten moment rozwoju koszykarskiego. Oczywiście zawsze się wymaga jak najwięcej, ale 12 letni chłopcy mają dużo czasu na podnoszenie swoich umiejętności i czeka ich jeszcze wiele meczy, w których zapewne będą prezentować się coraz lepiej - powiedział po meczu trener Michał Sarota.

UKS  REGIS  WIELICZKA  -  TS  WISŁA  KRAKÓW   38 - 106    (6-27),(10-21),(11-28),(11-30)