Porażka młodzików z Limblachem Limanowa

W minioną sobotę nasi młodzicy rozegrali ostatni mecz pierwszej rundy sezonu. Przeciwnikiem Regisu była drużyna
z Limanowej, w której wszyscy zawodnicy byli z rocznika 2000.

Mecz rozpoczął się od dobrej gry Regisu, który cały czas dzielnie walczył ze starszymi kolegami. Mimo mocnej pracy w obronie przegrywamy ta kwartę 15 - 27. Bardziej wyrównana była natomiast II kwarta kiedy to wieliczanie jeszcze mocniej zaczęli bronić i kończyć szybkie ataki celnymi koszami. Do połowy więc mamy wynik 27 - 38.

Druga połowa to już zdecydowanie bardziej skuteczna gra limblachu i ciągłe powiększanie przewagi nad Regisem. Mecz kończy się wynikiem 50 - 80. W meczu z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Krystian Gruca i Jakub Śliwa, którzy byli najskuteczniejsi tego dnia.

Tak więc drużyna młodzików po pierwszej rundzie spotkań zajmuje 3 miejsce w tabeli co jest bardzo dużym sukcesem dla tych chłopców występujących w starszej kategorii.

Punkty dla Regisu: Jakub Śliwa 20 (9zb,3as), Krystian Gruca 12 (7zb,3prz), Bartosz Jaglarz 9 (9zb,4prz), Arkadiusz Widuch 4 (3prz), Radosław Stokłosa 2 (5as,3prz), Mateusz Spicha 2 (6zb), Jakub Ćwierz 1 (8zb), Patryk Wojtanowicz (2as), Maciej Kozioł (1as), Michał Górecki (1prz), Jakub Kołodziej (4zb), Tomasz Windak (3as).