Młodzicy wygrywają ze Skawą Wadowice 83 - 54

Kolejne zwycięstwo odniosła nasza drużyna młodzików, tym razem na wyjeździe pokonaliśmy zespół Skawy Wadowice.

Mecz od samego początku układał się po myśli wieliczan, którzy seryjnie zdobywali punkty. Pierwsza kwarta to bardzo dobra obrona zespołowa naszego zespołu, który dzięki niej mógł wyprowadzać skuteczne kontry. Po pierwszej kwarcie prowadzimy więc 19 - 8. Druga odsłona to dalej skuteczna, pewna gra Regisu oraz sukcesywnie powiększana przewaga nad przeciwnikiem. Bardzo dobrze w tej części meczu zaprezentował się Tomasz Windak, który był nie do zatrzymania przez obrońców z Wadowic. Po 20 minutach prowadziliśmy już 40 - 16!

Druga połowa to już bardziej wyrównana gra, ponieważ nasi chłopcy trochę za wcześnie uwierzyli, że jest po meczu. Mimo tego chwilowego roztargnienia wygrywamy kolejny mecz w lidze młodzików 83 - 54.

Wielkie gratulacje dla chłopców, bo zawsze wygrywa cała drużyna !!!