Młodzicy przegrywają z faworyzowaną Limanową...

W miniony piątek 14 lutego 2014 roku nasi młodzicy rozegrali kolejne wyjazdowe spotkanie, tym razem z MKS Bank Spółdzielczy Limanowa.

Nasz przeciwnik był zdecydowanym faworytem tego meczu, ale nie mieliśmy zamiaru łatwo sprzedać skóry. Tym bardziej, że w obecnym czasie uczestniczyliśmy w obozie sportowym właśnie w Limanowej.

Mecz rozpoczął się niestety od łatwego prowadzenia limanowian, którzy pierwszą kwartę wygrali aż 31-8.  To właśnie ta przewaga utrzymywała się aż do ostatniego gwizdka. Kolejne kwarty były już zdecydowanie bardziej wyrównane i tak na prawdę przez pierwszą odsłonę nie zdołaliśmy już odrobić straconych punktów. Gdyby nie tak fatalna postawa w pierwszej kwarcie mecz zdecydowanie mógłby inaczej wyglądać. Spotkanie kończy się wynikiem 78 - 51 na korzyść limanowian.

Mimo przegranej jestem bardzo zadowolony z chłopców, gdyż byli oni po kilkunastu treningach w jednym tygodniu a i tak postawili młodzikom z Limanowej ciężkie warunki gry. Cieszy fakt iż, w pierwszym naszym meczu z MKS-em przegraliśmy u siebie zdecydowanie bo różnicą 30 pkt. grając w pełnym składzie - powiedział po meczu trener Michał Sarota.