Przegrana w lidze młodzików...

W minioną sobotę wyjazdowej porażki doznali nasi młodzicy, którzy wysoko przegrali z Wisła Kraków 119 - 50.

Mecz rozpoczął się źle dla Regisu, który po 4 minutach gry przegrywał 12 - 0. Mimo wszystko chłopcy podnieśli się po fatalnym początku i po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 35 - 21. Bardzo dobrze w tej części meczu prezentowali się Jakub Ćwierz i Jakub Śliwa. Kolejna kwarta rozpoczęła się bardzo dobrze dla wieliczan, którzy po 8 minutach przegrywali tylko różnicą 10 punktów.

Jestem bardzo zadowolony z gry w pierwszej połowie, moi chłopcy pokazali charakter i ducha walki - powiedział trener Michał Sarota. Należy pamiętać, że w tym wieku różnica jednego roku to bardzo widoczna przewaga fizyczna, a mimo to chłopcy podjęli walkę jak równy z równym!'

Druga połowa to niestety wspomniana wcześniej przewaga fizyczna Wisły, która ułożyła mecz do końca. W rezultacie III kwarta była obrazem jednostronnej gry, Regis przegrywa tą część meczu 34 - 2.

TS  WISŁA KRAKOW  -   UKS  REGIS  WIELICZKA      119 - 50   (35-21),(26-13),(34-2),(24-14)