A+ R A-

Wysoka wygrana młodzików!

Bardzo wysokim zwycięstwem zakończył się kolejny mecz naszych koszykarzy w lidze młodzika. Tym razem przeciwnikiem Regisu był zespół Radwansport Kraków. Od samego początku meczu wieliczanie wypracowali wysokie prowadzenie i z minuty na minutę tylko je zwiększali. Jeżeli chodzi o postawę naszych chłopców to należy zdecydowanie pochwalić ich obronę zwłaszcza w II połowie, w której stracili tylko 23 punkty a sami zdobywając 73! Mecz zakończył się wynikiem 49 - 127 oczywiście dla Regisu.

KS  RADWANSPORT KRAKÓW  -  UKS  REGIS  WIELICZKA  II            49 - 127   (8-29),(18-25),(11-42),(12-31)

Punkty dla Regisu: Bartosz Jasica 32, Bartosz Jaglarz 21, Krystian Gruca 20, Tomasz Windak 18, Radosław Stokłosa 8, Mateusz Stroński 7, Arkadiusz Widuch 6, Maciej Kozioł 5, Mateusz Spicha 4, Patryk Wojtanowicz 4, Michał Górecki 2.