Wygrana młodzików z Koroną Kraków!

Kolejne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli nasi młodzicy, którzy tym razem pokonali zespół Korony Kraków 102 - 43. Mecz od samego początku układał się po myśli wieliczan, którzy od pierwszej minuty kontrolowali spotkanie. Wygrane wysoko wszystkie kwarty przez Regis spowodowały, że chłopcy z Korony w tym dniu schodzili na własnym parkiecie jako przegrani.

Teraz czeka nas przerwa świąteczna i zasłużony odpoczynek po pierwszej części sezonu.

KS KORONA KRAKÓW  -  UKS  REGIS  WIELICZKA  II    43 - 102   (10-27),(15-27),(10-26),(8-22)

Punkty dla Regisu: Bartosz Jaglarz 22, Krystian Gruca 19, Bartosz Jasica 15, Arkadiusz Widuch 13, Maciej Kozioł 13, Radosław Stokłosa 9, Michał Górecki 8, Mateusz Spicha 2, Mateusz Stroński 1, Patryk Wojtanowicz.