Młodzicy wygrywają na rozpoczęcie sezonu!

W sobotę 3 października 2015 roku drużyna młodzików rozegrała pierwsze spotkanie w nowym sezonie 2015/2016. Naszym przeciwnikiem był zespół Korony Kraków, który debiutuje w rozgrywkach Kozkosz. Mecz od samego początku układał się po myśli bardziej doświadczonej drużyny Regisu Wieliczka, która z minuty na minutę zwiększała swoje prowadzenie. Do połowy wieliczanie prowadzili zdecydowanie 51 - 18, a cały mecz wygrywają z dużą przewagą nad rywalami 100 - 36! Z bardzo dobrej strony pokazał się w naszym zespole Aron Filipczyk, który dodatkowo jest młodszy od rówieśników o rok.

AZS PK  KORONA KRAKÓW - UKS REGIS WIELICZKA    36 - 100    (7-30),(11-21),(9-28),(9-21)

Punkty dla Regisu:  Maciej Jędrzejczyk 36, Tomasz Nykaza 14, Sebastian Ferenczak 12, Wojciech Jędrzejczyk 8, Jakub Dyngosz 8, Aron Filipczyk 8, Bartłomiej Łokas 5, Piotr Wojciechowski 5, Aleksander Busz 4, Maciej Dybała, Jan Buczyński.