Trzecia wygrana seniorów Regisu

Mecz rozpoczął się bardzo źle dla Naszego zespołu, bardzo duża ilość czystych pozycji ale niestety niewykorzystanych. Ta niemoc utrzymywała się do połowy spotkania czego skutkiem był wynik 23 – 24 dla Wieliczan. Na szczęście doświadczenie wzięło górę i już trzecia jak i czwarta kwarta to My dyktowaliśmy warunki gry. Wygrane dwie kwarty po połowie meczu dały solidne zwycięstwo Regisu Wieliczka 68 – 40!

TS WISŁA ZISTECHNIKA  -  UKS  REGIS  WIELICZKA  40 – 68  ( 9-12; 14-12; 10-18; 7;26)

Punkty dla Regisu: Wojciech Gorgoń 22, Dariusz Depta 15, Kamil Kolber 11, Łukasz Pająk 10, Szymon Kunc 9, Tomasz Palmowski 1, Bartłomiej Pobocha 0, Adrian Palonek 0, Jakub Gąska 0, Jakub Cisek 0, Jakub Gumulski 0, Łukasz Kania 0.