Zdecydowana wygrana seniorów z Gorlicami

Zdecydowane zwycięstwo seniorów z MKS Gorlice!

Po ostatnich meczach pełnych dramaturgii i mając na uwadze klopoty kadrowe na pozycjach obwodowych z wielką obawą podchodziliśmy do dzisiejszego pojedynku.

Jednak drużyna seniorów bardzo skoncentrowana od początku prowadzona przez zazwyczaj zmienników: Dubiela
i Marcinowskiego rozpoczęła spotkanie od mocnego ciosu i już po 5 minutach na tablicy widniał wynik 15-0.

Na postawioną przez gości strefę odpowiedzieliśmy celnymi rzutami z dystansu. To co nie trafiło do kosza zbierali nasi podkoszowi, którzy mieli wyraźną przewagę wzrostu nad gorliczanami i dobijali z pod kosza.

Widać było zgranie i radość z gry. a rozluźnienie znaczną przewagą dała możliwość na naprawdę ciekawe efektowne zagrania, które oklaskiwała zgromadzona publiczność.

Do przerwy wynik 49-20 wskazywał, iż zwycięstwo było zapewnione.

Trener Maciej Dubiel w drugiej połowie dał pograć wszystkim zawodnikom. Widać było jeszcze nerwowe zagrania naszych najmłodszych Windaka i Kozła, ale takie minuty będą dla nich bardzo cenne, bowiem na pewno już za rok,
dwa będą oni stałymi zawodnikami kadry seniorów.

Podsumowując ten ładny, miły i przyjemny mecz podkreślić należy bardzo dobrą atmosferę jaka panuje w zespole.
A jeszcze niedawno większość tych chłopaków nie znała się w ogóle. Brawo dla zespołu i trenera.

Końcowy wynik 94-52, a punkty zdobyli: Wójcik 25, Kapuściński 19, Kurek 12, Marcinowski 12, Dubiel 9, Szydlowski 5, Cygan 5, Kupczyk 5, Gawor 2, Klimczyk, Kozioł, Windak.