Wygrana seniorów na inaugurację sezonu!!!

Wyjątkowo w sobotę, a nie w niedzielę zadebiutowali w 3 lidze nasi seniorzy.

W pierwszym meczu podejmowaliśmy zespół Skawy Wadowice.

Nasz zespół w zmienionym w porównaniu z poprzednim sezonem składzie i jeszcze nie do końca zgrany rozpoczął ten mecz bardzo dobrze. Pierwszy punkt sezonu zaliczył z rzutu osobistego Piotrek Wolski. Od początku uwidoczniła się przewaga naszych zawodników i już po paru minutach osiągnęli 10 pkt prowadzenie.

Pierwsze punkty szybko zdobyli nasi nowi doświadczeni zawodnicy Jakub Dziura ( powrót do naszego zespołu po kilku latach gdy pomagał nam w 1 sezonach naszych występów seniorskich) i Piotr Piskorz, który pokazał swoją mocną broń czyli rzut za 3 pkt.

Gdy pod koniec drugiej kwarty przewaga osiągnęła 14 pkt - 36-22 , 39-25 wydawało się iż będzie to dość łatwe zwycięstwo.

Jednak w drugiej połowie wadowiczanie grając ambitnie odrobili straty i mieliśmy po raz pierwszy w Wieliczce w tym sezonie bardzo emocjonującą końcówkę spotkania.

Wszystko zakończyło się dla nas dobrze i zapisać możemy 1 zwycięstwo w sezonie 72-68. Czas będzie na pewno naszym sprzymierzeńcem w zgrywaniu się zespołu .

Pkt zdobyli w meczu: Piskorz 21, Dziura 14, Markowski 11, Wolski 10, Mordarski 9, Kurek 4, Klimczyk 3, Dubiel, Gawor, Fleszar, Rybicki.

Nasz zespół seniorów wspierany jest finansowo przez dotacje z Powiatu Wielickiego