Drugie zwycięstwo seniorów Regisu!

Kolejne zwycięstwo i to z trudnego zawsze terenu w Kielcach przywieźli nasi seniorzy.

Całkowitą niewiadomą było w jakim składzie wystąpią w tym meczu kielczanie, którzy w ubiegłym sezonie spadli
z 2-ligi. Zespół Kielecki jak się okazało to podobnie jak nasz mieszanka rutynowanych i młodych zawodników.

Od początku mecz był zaciętym wyrównanym spotkaniem i pierwsza kwarta to nasze 4 punktowe prowadzenie 16-12.
Z minuty na minutę lepiej i skuteczniej grający wieliczanie zaczęli powoli budować swoją przewagę. Punktowali zarówno doświadczeni Piskorz, Dziura, Marcinowski i Markowski jak i młodzi Klimczyk, Mordarski i Wolski.

Do przerwy prowadzimy 40-27.

Druga połowa to ciągła bezpieczna przewaga REGISu dzięki mądrej spokojnej grze. Cieszy fakt iż wszyscy zawodnicy wpisali się na listę strzelców.

W końcowym zwycięstwie nad AZS PŚ Kielce brali udział zdobywając punkty: Piskorz 17, Dziura 14, Marcinowski 11, Klimczyk 9, Markowski 7, Wolski 6, Mordarski 5, Dubiel 2, Kurek 2, Fleszar 2.

Po trzech kolejkach co cieszy bez porażki znajdujemy się w czołówce III ligowej tabeli. Już teraz zapraszamy na mecz w przyszłym tygodniu w niedzielę o godzinie 18.00 z mocnym zespołem KK UR Kraków, który broni tytułu mistrza III ligi z poprzedniego sezonu.

A dziś cieszymy się z w pełni zasłużonego zwycięstwa !!!

Nasz zespół seniorów wspierany jest finansowo przez dotacje z Powiatu Wielickiego